Přejít k pokladně ↓

Rekola obchod

Zakoupením
přispějete na nová kola
Poukázky posíláme
do emailu hned
Lze platit kreditní kartou
i kartou Edenred

Co vám udělá radost?

Výlet NA 24 HODIN

Darujte (si) zážitek. Vemte kamarádku nebo kamaráda na výlet a půjčte si dvě kola na celý den. Kam to bude? Karlštějn, České Budějovice nebo jen tak objevovat pražské kavárny? Ať pojedete kamkoliv, pošlete nám pak fotku.

Koupit

Ať máte jasno: Poukaz můžete využít už od 1. března 2020. Platí až do 30. listopadu 2020. Využít ho můžete kdykoliv mezi tím. Poukaz na Rekola platí na neomezený počet jízd během 24 hodin. Lze ho využít pro půjčení dvou rekol na jeden účet. Poukaz na jízdy dostanete e-mailem hned.

250 CZK

Nekonečno jízd NA DVA MĚSÍCE s notýskem

Skvělý dárek pro kamarády, kteří teprve rekola zkouší nebo ty, kteří si dávají sportovní předsevzetí. Nekonečno jízd na dva měsíce a k tomu dárek v hodnotě 219 Kč: barevný Softblok s gumičkou od Papelote. Ten má formát A5, pět barev na výběr a papír z lesního hospodářství. Můžete si do něj napsat třeba, kde všude už jste na rekolech byli.

Koupit

Ať máte jasno: Poukaz můžete využít už od 1. března 2020. Platí až do 30. listopadu 2020. Využít ho můžete kdykoliv mezi tím. Poukaz na Rekola platí na neomezený počet 30minutových jízd na 60 dní. Poukaz na jízdy dostanete e-mailem hned. A poukaz, který můžete uplatnit na papelote.cz na Softblok A5 v libovolné barvě vám pošleme další pracovní den a uplatnit ho můžete hned. Papelote je malé udržitelné papírnictví, které funguje už 10 let. Papír má z lesního hospodářství, vše vyrábí v Čechách a pravidelně sbírá ocenění.

390 CZK

Nekonečno jízd NA DVA MĚSÍCE se slevou na boty

Dárek pro mámu, která to s Rekoly teprve zkouší, nebo pro kamarády, co přijedou na léto. Nekonečno jízd na dva měsíce. A k tomu jako dárek sleva na boty od Vasky 300 Kč. Ty se stále ještě šijí z kvalitních kůží ručně ve Zlíně. Tak je vemte na výlet.

Koupit

Ať máte jasno: Poukaz můžete využít už od 1. března 2020. Platí až do 30. listopadu 2020. Využít ho můžete kdykoliv mezi tím. Poukaz na Rekola platí na neomezený počet 30minutových jízd na 60 dní. Poukaz na jízdy dostanete e-mailem hned. A poukaz, který můžete uplatnit na vasky.cz další pracovní den a uplatnit ho můžete hned. Vasky jsou malá česká obuvnická firma ze Zlína. Navazuje na místní tradici a šije boty ručně z kvalitních kůží.

390 CZK

Nekonečno jízd NA ROK se slevou

Na konci roku šetříte? Máme pro vás na roční předplatné slevu 365 Kč. Levnější už to nikdy nebude, tak tuhle šanci na neomezený počet 30minutových jízd neprováhejte. A na viděnou v sedle 1. března!

Koupit

Ať máte jasno: Poukaz můžete využít už od 1. března 2020. Platí až do 30. listopadu 2020. Využít ho můžete kdykoliv mezi tím. Poukaz na Rekola platí na neomezený počet 30minutových jízd na 9 měsíců. Poukaz na jízdy dostanete e-mailem hned.

1,390 CZK

Nekonečno NA ROK s Nocleženkou

Také jste si při poslední jízdě na rekole brali rukavice? Představte si, jak je těm, kteří nemají možnost se vrátit do tepla domova. Nocleženka je poukaz v ceně 100 Kč, který jednomu člověku bez domova umožní strávit noc v teple noclehárny Armády spásy. My za toto roční předplatné na Rekola věnujeme Armádě spásy 400 Kč právě na Nocleženky. Vás tak může hřát každou jízdu dobrý pocit.

Koupit

Ať máte jasno: S poukazem můžete jezdit už od 1. března 2020. Platí až do 30. listopadu 2020. Aktivovat ho můžete kdykoliv mezi tím. Poukaz na jízdy dostanete e-mailem hned a platí na neomezený počet 30minutových jízd. A potvrzení o předání daru Armádě spásy vám pošleme do konce roku. Nocleženka je poukaz v ceně 100 Kč, který jednomu člověku bez domova umožní strávit noc v teple noclehárny Armády spásy. Nezahrnuje však pouze nocleh samotný, ale i další pomoc. Za toto roční předplatné na Rekola věnujeme Armádě spásy 400 Kč.

1,755 CZK

Nekonečno jízd NA ROK s botami

Bez Rekol ani krok? Tak (si) kupte nekonečno jízd na 2020. A my vám k tomu věnujeme slevu na boty od Vasky v hodnotě 800 Kč. Jaké si vyberete je už na vás: všechny ale budou z kvalitní kůže a ručně šité ve Zlíně. My samozřejmě fandíme těm růžovým.

Koupit

Ať máte jasno: Poukaz můžete využít už od 1. března 2020. Platí až do 30. listopadu 2020. Využít ho můžete kdykoliv mezi tím. Poukaz na Rekola platí na neomezený počet 30minutových jízd na 9 měsíců. Poukaz na jízdy dostanete e-mailem hned. A poukaz, který můžete uplatnit na vasky.cz na jakékoliv boty hned další pracovní den a uplatnit ho můžete hned. Vasky jsou malá česká obuvnická firma ze Zlína. Navazuje na místní tradici a šije boty ručně z kvalitních kůží.

1,755 CZK

Nekonečno jízd NA ROK s diářem

Do práce, na plavání a ještě výlet. Rekola vám přirostla k srdci? Tak (si) kupte nekonečno jízd a k tomu dárek v hodnotě 650 Kč: roční diář od Papelote. Ten si můžete vybrat libovolný: týdenní, denní, v papírovém nebo látkovém obalu. Ať už to bude jakýkoliv, jedno datum je jasné: rekola se do ulic vrátí 1. března 2020.

Koupit

Ať máte jasno: Poukaz můžete využít už od 1. března 2020. Platí až do 30. listopadu 2020. Využít ho můžete kdykoliv mezi tím. Poukaz na Rekola platí na neomezený počet 30minutových jízd na 9 měsíců. Poukaz na jízdy dostanete e-mailem hned. A poukaz, který můžete uplatnit na papelote.cz na jakýkoliv diář z nabídky hned další pracovní den a uplatnit ho můžete hned. Papelote je malé udržitelné papírnictví, které funguje už 10 let. Papír má z lesního hospodářství, vše vyrábí v Čechách a pravidelně sbírá ocenění.

1,755 CZK

Hodinové Nekonečno jízd NA ROK

Sníte o tom, že na rekolech jezdíte bez omezení? Tak využijte unikátní možnost prodloužit si všechny jízdy na rekolech na hodinu. Celý rok 2020 si můžete užívat 60minutové jízdy. Perfektní řešení pro ty, kteří mají v plánu překonat v počtu ujetých kilometrů třeba Matta.

Koupit

Ať máte jasno: Poukaz můžete využít už od 1. března 2020. Platí až do 30. listopadu 2020. Využít ho můžete kdykoliv mezi tím. Poukaz na Rekola platí na neomezený počet 60minutových jízd na 9 měsíců. Poukaz na jízdy dostanete e-mailem hned.

1,755 CZK

Zimní předplatné v Českých Budějovicích

Poukaz na nekonečno 30minutových jízd přes zimu můžete využít v Českých Budějovicích. Tak nasaďte čepici a rukavice a napište nám, jak vám to jezdí. Začínáme už 22. listopadu.

Koupit

Ať máte jasno: Poukaz můžete využít už od 22. listopadu 2020. Platí až do 29. února 2020. Využít ho můžete kdykoliv mezi tím. Platí jen v Českých Budějovicích. Poukaz na Rekola platí na neomezený počet 30minutových jízd po dobu 3 měsíců. Poukaz na jízdy dostanete e-mailem hned.

300 CZK

Zimní předplatné v Mladé Boleslavi

Poukaz na nekonečno 30minutových jízd přes zimu můžete využít v Mladé Boleslavi. Tak nasaďte čepici a rukavice a napište nám, jak vám to jezdí. Začínáme už 22. listopadu.

Koupit

Ať máte jasno: Poukaz můžete využít už od 22. listopadu 2020. Platí až do 29. února 2020. Využít ho můžete kdykoliv mezi tím. Platí jen v Mladé Boleslavi. Poukaz na Rekola platí na neomezený počet 30minutových jízd po dobu 3 měsíců. Poukaz na jízdy dostanete e-mailem hned.

300 CZK

Údaje pro poslání

Shrnutí

Zatím jste si nic nevybrali, tak honem :)


Budete přesměrováni na platební bránu ČSOB.