Řekněte Hello!
své další jízdě

Svézt se může každý. Letos ve všech městech! Stáhněte aplikaci Rekola a užijte si 10 jízd na 15 minut.
Chci začít jezdit na rekole

Každý den v pohybu. Každý den na rekole. Nečekat na zastávce, nasednout a jet rovnou tam, kam potřebujete. Společně s Hello bank! i v roce 2019 rozpohybujeme lidi v Praze, Brně, Českých Budějovicích, Frýdku-Místku, Liberci, Kladně, Olomouci, a Ostravě.

Jak začít?

Stačí stáhnout aplikaci Rekola pro iOS nebo Android ebo v prohlížeči otevřít app.rekola.cz a registrovat se. Pak už vám nic nebrání vydat se na cesty.

Jízda na kole není jen víkendová aktivita, ale i skvělá alternativa MHD. Uvidíte, jak se vaše cesty městem zrychlí a poznáte své město z jiné perspektivy. Udělejte něco pro sebe a naskočte na rekolo ještě dnes: do školy, po práci, na schůzku, do kavárny nebo jen pro lepší kondici a hezčí den.

Co se stane v 16. minutě?

Hello bank! místo vás platí 15 minut u prvních 10 jízd. Po 15 minutách přejde placení na vás. Další účtování je po 30 minutách. V Praze 24 Kč, Brně 18 Kč, Českých Budějovicích 16 Kč, Olomouci 16 Kč, Liberci 24 Kč, Kladně 16 Kč, Ostravě 20 Kč a Frýdku-Místku 12 Kč.

Co se stane po vyčerpání 10 jízd?

U 11 jízdy přejde placení na vás. Účtování je po 30 minutách, cena záleží na městě, v kterém jezdíte. V Praze 24 Kč, Brně 18 Kč, Českých Budějovicích 16 Kč, Olomouci 16 Kč, Liberci 24 Kč, Kladně 16 Kč, Ostravě 20 Kč a Frýdku-Místku 12 Kč.

S platební kartou Hello bank! levněji

Pokud jste držiteli platební karty Hello bank!, neváhejte, a přidejte si ji do svého profilu. Kartu jednoduše přidáte či změníte v aplikaci nebo na app.rekola.cz v sekci Nastavení a tarif. Držitelé automaticky získáte výhodnější předplatné za 97 Kč měsíčně.

Pokud platební kartu nemáte, můžete si za 5 minut online zdarma založit účet a kartu si od Hello bank! nechat do 2 týdnů poslat.

Na kole se stává město hezčím. V tramvaji člověk kouká do mobilu, vyřizuje maily nebo bezmyšlenkovitě sjíždí sociální sítě. Tělo na tělo v tramvaji, která věčně ujíždí před nosem. Když jedu na rekole, koukám kolem sebe a všímám si města, ve kterém žiju. Miluju ten čerstvý vzduch a flexibilitu co mi jízda na rekole dává. A navíc růžový kola jsou nejvíc stylový!

Na růžových kolech jezdím třetí sezónu a letos už mám za sebou asi 70 jízd, protože právě tento rok jsou Rekola dostupná a všude vidět. Věřím, že teď budou moct na rekolech brázdit městem úplně všichni. A to se mi líbí.

Proč jsme navázali spolupráci s Hello bank!?

Chceme do ulic měst přivést více cyklistů. Ukázat všem, jak jednoduchý může být jejich pohyb městem. A přesně to nám spolupráce s Hello bank! umožnila.

Stejně jako my bude Hello bank! fungovat převážně přes mobilní aplikaci. Sdílíme stejné hodnoty. Chceme vám být blíž a přinášet službu na míru vašim potřebám.
Na co se nás často ptáte?

Mám koupené předplatné, vztahuje se na mě tato akce?

Nevztahuje. Tato akce se vztahuje pouze na jednorázové jízdy. Předplatné zůstává pro uživatele, kterým 15 minut na rekole nestačí.

Není potřeba mít účet u Hello bank!

Je jedno u které banky máte účet, akce je otevřená všem.

Musím při registraci ověřit platební kartu?

Ano, musíte. Chceme celý proces půjčení urychlit a zjednodušit. Uvádění platební karty umožňuje všem, kteří se chtějí svézt teď a tady, pouze zapnout aplikaci, zadat kód kola, nasednout a jet. Pokud byste chtěli jet déle než 15 minut, vše zaplatíte za pomoci platební karty. O platbách budete mít stoprocentní přehled.

Mohu kolo nechat kdekoli?

Rekolo můžete zamknout kdekoli v růžově vyznačené zóně. Kola nezamykejte k dopravním značkám, na zastávkách MHD a všude tam, kde by mohla překážet. Ideálně je zamykejte do cyklostojanů. Doporučená místa k zamknutí, tzv. Repointy, jsou na mapě označeny jako P. Kola vracejte vždy na viditelném místě a otočte všemi čísly na zámku kola.

Nemám chytrý telefon s iOS nebo Android, můžu si i tak půjčit kolo?

Můžete využít půjčování přes mobilní web app.rekola.cz.

Mohu si opakovaně vypůjčit stejné kolo?

Ano, můžete, ale mezi jízdami musí uplynout alespoň 15 minut. Půjčíte-li si kolo dříve, bude se čas přičítat k času předchozího půjčení. Když celkový přesáhne 15 minut, zaplatíte částku za dalších 30 minut podle ceníku vašeho města.

Můžu si na jeden účet půjčit více kol?

Ano, můžete, ale jízdu na 15 minut vám Hello bank! zaplatí pouze u prvního kola. Druhé kolo se počítá podle ceníku vašeho města.Máte další otázky? Zkuste mrknout do Častých otázek nebo se ozvěte
na info@rekola.cz nebo +420 277 277 930.